Flying Wild Hog

opis projektu

Głównym wyzwaniem dla naszego biura projektowego było zapewnienie zespołowi jednego z największych twórców gier w Polsce, przestrzeni nowoczesnej i dającej możliwość do kreatywnego działania.  Jednocześnie ważnym aspektem przy aranżacji biura było stworzenie miejsca sprzyjającego  skupieniu i maksymalnej koncentracji.

Praca odbywa się w niedużych zespołach, z tego względu jedna część biura została zaprojektowana w klasycznym stylu, czyli pomieszczenia dla 4-6 osób. Druga zaś dała nam możliwość nieszablonowego spojrzenia oddającego  ducha firmy – przeznaczyliśmy na to część reprezentacyjną. Wykorzystaliśmy w tych przestrzeniach charakterystyczną kolorystykę łączącą pomarańcz z ciemnym grafitem, które są flagowymi barwami Flying Wild Hog.

Od początku ważna dla klienta była idea stworzenia linii czasu, na której miała być przedstawiona historia twórczości firmy. Przeznaczyliśmy na to korytarze, tak by ich ciemna kolorystyka stanowiła idealne tło dla zaproponowanej przez nas podświetlanej linii przeznaczonej na ruchome plakaty.

Dla spragnionych i głodnych pracowników, przestrzeń kuchenna została zaprojektowana w klimacie domowym. Znalazł się tu nietypowy dla biura element w postaci kominka, znad którego spogląda wydrukowana w 3D firmowa pupilka – Dzika Locha. Kuchnia stanowi także strefę relaksu dedykowaną dla fanów gier.

Data
Kategoria
case study