Grzybowska Park

opis projektu

Realizacja w Grzybowska Park przede wszystkim oparta jest na dbałości o detal oraz komfort w miejscu pracy. Wystrój jest minimalistyczny, wykorzystujący materiały w skali szarości. Pozwoliło nam to osiągnąć efekt stonowanej elegancji, by stworzyć odpowiednie tło dla imponującej kolekcji dziel sztuki.

Recepcja przygotowana została w stylu butikowym, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów, by dać poczucie komfortu przybywającym gościom.

Profil działalności Klienta oparty jest na budowaniu relacji i wymaga stałego kontaktu z kontrahentami, stąd ważnym elementem, było zaplanowanie przestrzeni reprezentacyjnej, umożliwiającej organizację kilkunastoosobowych spotkań. Zaprojektowany boardroom został wyposażony w nowoczesny sprzęt audio-video oraz rozwiązania akustyczne, pozwalające na odbycie komfortowych telekonferencji.

Istotną kwestią było zapewnienie pracownikom przestrzeni sprzyjającej skupieniu, dlatego strefy biurowe zostały podzielone na mniejsze moduły, znalazły się także małe salki, które doskonale sprawdzają się jako miejsce na wewnętrzne spotkanie oraz pracę w skupieniu.

Odmienny, bardziej domowy akcent stanowi kuchnia, do której wprowadziliśmy kolorowe meble, duży stół do wspólnych posiłków oraz kącik do lektury. Przestrzeń ta ma pozytywnie wpływać na integrację zespołu i dać możliwość oderwania się od codziennych obowiązków.

 

Data
Kategoria
case study