MDDP

opis projektu

Nasza pracownia miała przyjemność przygotowania projektu  wnętrz dla firmy MDDP Outsourcing, która jest polską firmą świadcząca kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów.

Do tej pory firma mieściła się w starej przestrzeni budynku biurowego nie spełniających oczekiwań Klienta ani nie będących adekwatną do profilu działalności wizytówką firmy.

Atutem w kreowaniu przestrzeni była otwartość Klienta na nasze pomysły, który zdał się w dużej  mierze na naszą kreatywność.

Przy tworzeniu nowego biura ważnym było połączenie nowoczesności przestrzeni, która jednocześnie powinna sprzyjać skupieniu, wymaganemu w prowadzonej przez firmę działalności. Wyzwaniem było więc przede wszystkim przeprowadzenie pracowników dotychczas pracujących w raczej zamkniętych, gabinetowych przestrzeniach do nowoczesnego otwartego biura typu open space.

Przestrzeń biura podzielona jest na kilka mniejszych, przedzielonych salkami spotkań i miejscami pracy kreatywnej/relaksu.

Ważna dla klienta była jakość użytych materiałów, podkreślająca status firmy współpracującej z ważnymi biznesowo klientami. Dzięki temu powstała spójna, elegancka, a jednocześnie nowoczesna przestrzeń biurowa.

Data
Kategoria
case study