Co robimy?

W pracowni architektonicznej Concept Space tworzymy projekty aranżacji powierzchni biurowych. Każdy z nich jest dostosowany do specyfiki firmy i branży, w jakiej funkcjonuje. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu – od opracowania wstępnych założeń i analiz, przez rozwijanie koncepcji, po nadzór nad wykonawcami i odbiory techniczne. Zajmujemy się wszystkim po to, by nasi klienci mogli zająć się rozwijaniem swojego biznesu. Nasi architekci i specjaliści są do Twojej dyspozycji. Mamy duże doświadczenie – zrealizowaliśmy projekty o łącznej powierzchni przekraczającej milion m2.

Design

Jak rozumiemy idealną aranżację biura? Dla nas najważniejsza jest funkcjonalność – biuro to przede wszystkim miejsce, które powinno sprzyjać efektywnej pracy. Pracownicy muszą mieć do dyspozycji przyjazne i ergonomiczne środowisko, które będzie wspomagało ich w wykonywaniu obowiązków. Wiemy, jak połączyć użyteczność z estetyką – budujemy atrakcyjność naszych projektów na bazie przemyślanych i sprawdzonych rozwiązań, tworząc harmonijną całość. Wiemy też, jak wykorzystać dostępne możliwości, by zaprojektować efektowne biuro jednocześnie szanując budżet naszych klientów.

Project Management

Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebuje nas klient. Oferujemy kompleksową usługę wsparcia w realizacji projektu aranżacji wnętrza biura. Zarządzamy każdym etapem tego procesu – od analizy potrzeb i zdefiniowania założeń, przez opracowanie space planu, po wybór materiałów, mebli biurowych i elementów wyposażenia, selekcję i nadzór nad wykonawcami, negocjacje z właścicielem budynku i finalne odbiory techniczne. Oszczędzamy w ten sposób cenny czas naszych klientów.

Space Plan

Space plan to szczegółowy projekt aranżacji, który uwzględnia specyfikę powierzchni i indywidualne potrzeby firmy. Jego celem jest maksymalnie efektywne wykorzystanie każdego dostępnego metra kwadratowego. Modułowy open space, układ gabinetowy, a może rozwiązanie hybrydowe? Strefa relaksu, play room, kuchnia z przestrzenią socjalną, biblioteka, strefa spotkań w recepcji? Podczas analizy potrzeb dowiemy się, czego potrzebuje Twoja organizacja. Opracowany przez naszych doświadczonych architektów space plan będzie odzwiercierdlał te oczekiwania.

Workplace solutions

Uniwersalne biuro nie istnieje. Przestrzeń biurowa musi być dostosowana do indywidualnej specyfiki każdej organizacji, przyjętych modeli pracy i oczekiwań pracowników. Przeprowadzamy szczegółową analizę przebiegu pracy w dotychczasowej lokalizacji i rekomendujemy rozwiązania, które poprawią jej efektywność i usprawnią komunikację. Projektujemy komfortowe, funkcjonalne i odpowiednio wyposażone miejsca pracy. Nasze rozwiązania wspierają kreatywność i dbają o kondycję pracowników – najcenniejszego zasobu każdej organizacji.

Nasze ostatnie realizacje

Nasz zespół

Adrian

Ziubiński

CEO

Paulina

Pilut

architekt

Marta

Michalska

architekt

Dominika

Sawalich-Bednarz

architekt

Małgorzata

Knuth

architekt

Marek

Ejsztet

architekt

Magdalena

Kachniarz

architekt

Martyna

Bohun

architekt