Concept Space zaprojektowała przestrzeń pokazową – Showroom, w kompleksie HOL 7.7

Concept Space zaprojektowała przestrzeń pokazową – Showroom, w kompleksie HOL 7.7Decydując się w 2019 r. na zakup kompleksu HOL 7.7 (dawniej Helion i Luminar), White Stone Development od początku miał zamiar przenieść tę inwestycję w XXI wiek i zapewnić najemcom oraz lokalnej społeczności funkcjonalne, nowoczesne i estetyczne miejsce do pracy, spotkań, odpoczynku. W ostatnich miesiącach spółka kontynuowała działania związane z dopełnieniem planowanych zmian.

„Biurowce HOL 7.7 po modernizacji spełniają standardy wymagane dziś od nowoczesnej powierzchni do pracy. I nie chodzi tu tylko o nową recepcję, hole i przestrzeń wspólną. W jednym z budynków HOL 7.7, na wydzielonej powierzchni drugiego piętra, przygotowaliśmy showroom, który najlepiej pokazuje, jakie możliwości aranżacji biura i stworzenia dogodnych warunków do pracy daje nasz kompleks.” – mówi Emil Gietka, Kierownik Projektu w White Stone.

Biuro w sam raz do pracy

W związku z prowadzonym procesem rekomercjalizacji kompleksu, White Stone zaproponował potencjalnym najemcom gotową, funkcjonalną i estetyczną przestrzeń pokazową, która jest dopracowana tak, aby w razie potrzeby zainteresowana firma mogła się z dnia na dzień do niej wprowadzić.

Showroom, poza przestrzeniami do pracy, posiada strefę wejściową z recepcją, a dalej przeszklone pomieszczenia – gabinet, salę konferencyjną i salkę spotkań oraz kuchnię. Open space pozwala na elastyczne kształtowanie przestrzeni – na środku przewidziano dodatkowe miejsce spotkań wydzielane kotarą.

Wprowadzone do wnętrza kolory, przeszklenia oraz ciekawe oświetlenie nadają wrażenie przestronności.

Projekt showroomu przygotowała pracownia Concept Space, a meble do tego pokazowego biura dostarczyła firma Las Mobili.

Źródło: https://www.propertydesign.pl/